Avarinis Automobilio Atrakinimas - Spynų keitimas, spynų remontas, šarvuotų durų spynos keitimas

Avarinis automobilio atrakinimas

SOS spynų atrakinimo paslaugos Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Avarinis atidarymas (Paslaugą teikiama visą parą 24/7)

Transporto priemonių atidarymas

Avarinis automobilių durų atrakinimas. Į reikiamą vietą atvykstame su visa reikiama įranga, todėl galime atrakinti visų gamintojų automobilius ir kitas transporto priemones. Dirbame itin kruopščiai, naudojame tik profesionalią įrangą, todėl nepažeidžiame jokių transporto priemonės durų ar salono apdailos elementų.

 • Automobilio atrakinimas;
 • Automobilio, motociklų raktų kopijavimas (Transporderių / imobilaizerių, kitaip dar čipų);
 • Automobilių, motociklų raktų ir spynų taisymas;
 • Automobilinių raktų, bei nuotolinių raktų arba pultelių programavimas;
 • Pakeisti automobilio pamestus raktelius arba padaryti naują rakta pagal spyna;
 • Automobilio papildomos signalizacijos atjungimas;
 • Automobilio vairo spynos ir mechanizmo taisymas;

Depositphotos_121703946_original-e1489433537202

Patalpų
atrakinimas

Esame specializuota avarinio atrakinimo tarnyba, kuri veikia jau 20 metų. Pas mus avarinį durų atrakinimą atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei šiuolaikišką, naujos kartos įrangą, todėl dėl suteiktų avarinio atrakinimo paslaugų nekils net menkiausių nepatogumų.

 • Spynų atrakinimas;
 • Spynų keitimas;
 • Spynų perkodavimas;
 • Spynų remontas;
 • Spynų montavimas;
 • Spynų apdailų keitimas;
 • Atrakiname jų nelaužidami;

4503599654605306_867f

Seifų ir pašto dėžučių
atrakinimas

Avarinis seifų ir pašto dėžučių atrakinimas, tai paslauga, kurią teikia profesionalai. Į pagalbą pasitelkiant sertifikuotą ir šiuolaikišką įrangą, seifo kodai ir koduojamos spynos gali būti atstatytos. Esant poreikiui gali būti keičiama spyna, raktai ir užraktai. Sugedę ir nebeveikiantys raktai bei užraktai gali būti suremontuoti.

DUK

Skirtingi kiekvieno žmogaus poreikiai į brangesnės ar pigesnės spynelės – sudaro kainų kaitas. Spynelių yra didelis kiekis: jos yra skirtingų rūšių, skirtingų dydžių, bei skirtingo profilio, tad norint sužinoti tikslesnė kaina, prašome susisiekti asmeniškai.

Darbus atliekame ne tik Vilniuje ar Vilniaus rajonuose. Taip pat, važinėjame į tolesnės vietovės. Ne karta lankemės Druskininkuose, Širvintuose, Pabradejė ar net Kaune, tačiau lankomės ir kituose atokesnese vietovese. Dėl kainų ar kitos informacijos prašome kreiptis asmeniškai.

 

Bent vieną raktą atsargoje. Taip galėsite nuvykti į raktų gamybos bustinė ir pasigaminti antraji rakta. Antro rakto gamybą bus pigesne, negu pagaminti nuo nulio visus pametus automobilio raktus.

Dažniausių atvėjų taip, tačiau viskas priklauso nuo profilio, bei apgadinimo. Tokių atvėjų, raktą reiktų pamatyti bustinėje, bei rastį atsakimą į klausimą – „Kodėl raktas galėjo lūžti?”. Tai gali būti tiesiog rakto nudylimo problėma, o gali būti spynėles gėdimo problema ar kitą.

Taip, vienas iš tokių alternatyvų yra gamintis rakta tik su imobilaizeriu (čipų), be nuotolinio valdymo pultelio.

 

Taip, visų raktų pametimo metų yra butinybė vykti prie automobilio. Kartais net kelis kartus.

 

Visada yra bent menkiausias šansas, jog rakto pririšti nepavyks iš pirmo karto. Taip pat, tai gali būti susyjė su elektronikos gedimais automobilyje. Per mūsų sukauptos patirties laikotarpi, ne kartą teko automobilių savininkus nukreipti papildomai pas automobilių elektrikus.

 

Kontaktai

Rašyti

info@raktaibatai.lt

Dirbame

Vilnius ir Vilniaus rajonai