Apie mus - Spynų keitimas, spynų remontas, šarvuotų durų spynos keitimas

Apie mus

Apie spynininkus

Šiek tiek apie mus ir mūsų teikiamas paslaugas.

Esame patyrę spynininkai (kitaip vadinami - raktininkai), kurie patenkina klientų užrakinimo ir saugumo poreikius ne tik Vilniuje, bet ir už jo ribų. Mes naudojame šiuolaikišką įrangą ir skubiai suteikiame mūsų paslaugas ne tik atrakinimo atvejais, bet ir remontuojant, keičiant, ar įdiegiant naujas spynas. Be to, siūlome aukštos kokybės spynas ir atliekame jų keitimą norintiems apsaugoti savo vietą nuo nekviestų svečių.

Turėdami virš 15 metų patirties, galime pasitikėti savo žiniomis ir praktine patirtimi apsaugant žmones ir jų turtą. Siūlome platų paslaugų asortimentą, įskaitant spynų ir širdelių montavimą, remontą bei kitus užrakinimo sprendimus, kad užtikrintume Jūsų saugumą.

Mūsų klientai gali pasinaudoti greito atrakinimo paslaugomis visą parą. Mes suteikiame greitą pagalbą skubiuose atvejuose, tokiuose kaip užsirakinimas išorėje ar viduje, užmirštas raktas ar sugedusi spyna. Šios spynos yra gerai žinomos ir plačiai naudojamos saugumo srityje. Mul-T-Lock spynos, Gerda spynos, Seccureme spynos, Assa spynos, Dorma spynos, Cisa spynos, Mottura spynos, Evva spynos, Mauer spynos yra populiariausios spynų markės, turinčios aukštą saugumo lygį. Jos naudojamos ne tik namų, bet ir komerciniuose objektuose. Šios spynos yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, yra atsparios įsilaužimui, turi daugybę apsaugos funkcijų ir patvarios. Mes, kaip profesionalai, rekomenduojame savo klientams naudoti aukštos kokybės spynas iš šių populiarių gamintojų.

Kodėl mes?

Priežastis, kodėl turite pasirinkti musų meistrus

Važiuojame iškarto

Vilniaus mieste greitai atvykstame per 15-30 minučių, priklausomai nuo rajono.

Skambinkite 24/7*

Mes teikiame savo paslaugas visą parą, įskaitant savaitgalius ir šventes.

Patikima komanda

Mūsų patikima komanda susideda iš 10 specialistų.

Akredituota įmonė

Turinti visas reikalingas licencijas, kad galėtų dirbti su atrakinimo įranga.

Kokybė

Mes suteikiame spynos atrakinimo paslaugas be jokio apdailos pažeidimo.

Naujos kartos įrangą

Naujos kartos mobili įranga leidžia atlikti darbus iškart atvykus, taip suteikiant Jums greitą ir patikimą spynų atidarymo ar keitimo paslaugą.

Kontaktai

Rašyti

info@raktaibatai.lt

Dirbame

Vilnius ir Vilniaus rajonai